Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

4h332s45r1.jpg
zdroj: Twitter, 07. 08. 2014

Sekretářka, která pracovala na úřadu vlády, zveřejňovala své sexy fotky na internetu!

Tato žena se dle Federálního personálního úřadu dopustila vážného přestupku. Pracovala totiž jako sekretářka ve švýcarském Spolkovém domě v Bernu, ve kterém sídlí parlament a vláda. Jenže byla zřejmě tak náruživá, že se fotila nejen ve vyzývavých pózách, ale také nahá a pak se se svým sexy tělem chlubila na internetu.


Světová média sice hovoří o tom, že se tato sexy sekretářka chtěla zřejmě pochlubit propíchnutým pupíkem a bradavkami, ale my však jsme na stopě něčemu jinému. Své pikantní fotografie pak pravidelně zveřejňovala na svém profilu na Twitteru.


Žena se nahá fotila úplně všude - Ať už před zrcadlem, v kanceláři, pod podloubím s vytaženým tričkem, v koupelně ve vaně či běžně s roztaženýma nohama.
Pravidla Federálního personálního úřadu přitom hovoří jasně – „Zaměstnanci mohou na internetu zveřejňovat pouze takové informace a fotografie, které by kdykoli mohli ukázat svým kolegům, zaměstnancům či nadřízeným!“


Sexy státní zaměstnankyně, která se vážně za své tělo stydět nemusí, však nevidí ve zveřejňování erotických fotek na internetu žádný problém. Obhajuje se tím, že se jedná o její soukromí. Bohužel až tak soukromé fotky to nebyly, protože její profil sledovalo přes 11 tisíc nadrženců!


Vzhledem k tomu, že se nám do rukou dostaly také velmi pikantní fotografie, kde si užívá tvrdého sexu s různými muži, a které také na Twitteru zveřejňovala, je pravděpodobné, že její pracovní pozice sekretářky nebyla jediným jejím řemeslem.

Autor: Redakce
Komentáře: