Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

a426ba31dr.jpg
zdroj: Youtube.com, 07. 08. 2014

Děsivé! Nezletilé holky z Česka hledají kluka na YouTube! Rodiče, zatrhněte jim to!

Když jsme k nám do redakce dostali zprávu o tom, že se na internetu na YouTube vlastně doslova nabízejí holky, kterým nebylo ani patnáct let, nemohli jsme uvěřit svým vlastním očím a málem nás z toho "trefil šlak"! Prvně jsme si říkali, že se jedná pouze o hloupý vtip, jakmile jsme ale shlédli video i třetí školačky, která ve videu veřejně nadiktovala i své telefonní číslo, ztuhla nám krev v těle a rozhodli jsme se k tomuto závažnému počinu postavit čelem!


Rodiče v dnešní době o svých dětech skoro nic neví a hlavně na ně nemají čas! Je to tedy především chyba rodičů, že své děti nechávají na pospas osudu. Ta dvanáctiletá a dvě ještě mladší školačky si samy neuvědomí, jaké jejich počínání může mít následky. Nejen, že se mohou takto stát lehkými oběťmi znásilnění, ale dokonce obětí únosu či vraždy! 
Přestože nemůžeme zveřejňovat tváře těchto dívek a ani jejich videa, rádi bychom apelovali na rodiče nejen těchto holčiček - Starejte se o své děti a připravte je na život! Vysvětlete prosím svým dětem proč taková, či podobná videa nemají natáčet a hlavně, věnujte jim svůj čas a zajímejte se o to, co Vaše děti dělají! Nikdo přeci nechceme, aby se našim dětem něco stalo!


Pokud máte i Vy pro nás tipy na další zajímavé články, napište nám na redakce@boomba.cz.

Autor: Redakce
Komentáře: