Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

ycoxdngg63.jpg
zdroj: Flickr.com, 05. 08. 2014

Pětiletý chlapec postřelil tříletou holčičku! Kde vzal proboha zbraň?!

Teprve tříletou holčičku v americkém státě Colorado postřelil a kriticky zranil pětiletý chlapec. Použil přitom ruční střelnou zbraň, která patří matčinu příteli. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na policii ve městě Pueblo, kde k události v pondělí došlo.

 

Podle prohlášení policie si devítiletý chlapec ráno hrál se střelnou zbraní na dvoře za domem a podal ji pětiletému chlapci – svému bratrovi, který ji namířil na holčičku a vystřelil. Zasáhl ji jednou!

 

Náboj vešel do těla děvčátka a vyšel z něho, aniž by zlomil nějakou kost, dodala policie. Malou pacientku letecky převezli do nemocnice ve městě Colorado Springs, kde se podrobila operaci a momentálně se nachází v kritickém, ale stabilizovaném stavu.
Když se policie zeptala devítiletého chlapce, kde se naučil zacházet s ruční střelnou zbraní, odpověděl, že z videoher jako například Black Ops.


Oba chlapci, kteří manipulovali se zbraní, nebudou vzhledem ke svému věku čelit obvinění. Policie však bude vyšetřovat, jak se starší chlapec ke zbrani dostal.


V době střelby se matka holčičky nacházela doma. Její dvaadvacetiletý přítel Adrian Chavez, který byl rovněž doma, ujel z místa činu a o pět hodin později ho zatkli.


"Chavez bude obviněn ze špatného zacházení s dítětem s následkem vážného zranění střelnou zbraní, která byla ponechána bez dozoru," uvedla policie. Dodala ještě, že muž se prohřešil i tím, že se neobjevil u soudu v souvislosti s jiným případem.

 

Autor: Redakce
Komentáře: