Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

gjpxttsvxr.jpg
zdroj: Facebook.com, 04. 08. 2014

Toto je 5 nejčastějších zabijáků Vašeho sexu! Pozor na ně!

V dnešní uspěchané době nejen ženám již na sex nezbývají síly. Všichni se snaží být dokonalí v práci, v domácnosti, v péči o děti, ale na postelové maratony už nějak není čas ani chuť! Pokud to máte podobně, zpozorněte! Odmítání sexu může totiž zadělat na vážný problém v partnerském vztahu!


Sexuální život byste rozhodně neměli zanedbávat. Je to velmi důležitá součást partnerského vztahu, a když přestane fungovat, tak se postupně hroutí všechno ostatní. Ale co Vám vlastně nejčastěji brání v milostných hrátkách?


1) Sledování televize

V průzkumu měly ženy odpovědět na otázku, jaké činnosti dávají přednost, když už náhodou mají volný večer. Celých 39% z nich uvedlo, že by ho nejraději strávily u televize, kde by běžel jejich oblíbený seriál.  


2) Příliš práce škodí

Ano, je to tak. V honbě za uznáním a hmotnými statky spousta lidí zapomíná na sex. Všudypřítomný stres a napětí v zaměstnání totiž natolik vyčerpává, že poslední, na co má člověk chuť, je sex. Netahejte si práci domů, nechte své starosti za dveřmi vašeho bytu!
3) Virtuální realita

Touha být neustále on-line je tichým nepřítelem každého vztahu a neříkejte, že ne! Pokud lidem často vrtá hlavou, co se děje na jejich facebookovém profilu, je asi určitě něco špatně. Místo kontrolování, co je nového na sociálních sítích, se věnujte sobě a svému drahému protějšku!


4) Zákeřný kofein

Podle posledních výzkumů se čím dál tím více lidí spoléhá na to, že je hrnek silného kafe dostane ze stresu. Pozor, vzrůstající potřeba kofeinu má však přímou souvislost se sníženým zájmem o sex! 


5) Pohodlí nadevše (tento bod je určen hlavně ženám!)

Ruku na srdce, ale kdybyste si měla vybrat, v čem budete spát, pro co byste se rozhodla? Pro svůdné krajky, které jsou samy o sobě součástí erotické předehry, nebo pro pohodlné flanelové pyžamo? Pyžamo po babičce nebo mamince je jasným signálem toho, že dneska nic nebude. Není to škoda?

 

Autor: Redakce
Komentáře: