Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

f9mvmd1pjo.jpg
zdroj: Google Business View, 06. 04. 2014

Čím dál více firem začíná využívat reklamu budoucnosti! Podívejte se, jak to funguje!

Stovky českých firem již začíná využívat nové možnosti propagace, aneb reklamu budoucnosti. Jedná se o virtuální prohlídku interiérů v mapách Google Business View.


Virtuální prohlídka Google Business View je prezentace interiérů firem, hotelů, penzionů, restaurací, prodejen, autosalonů, kadeřnictví a jakýchkoliv dalších prostor pomocí panoramatického zobrazení. Virtuální prohlídka interiérů firem je vložena přímo do Google Maps a propojena se stávajícím pohledem na exteriér firmy v režimu Google Street View.


Ale pozor, abyste nenarazili na nějakého podvodníka, který si na Vás chce vydělat peníze! Interiéry firem mohou vytvářet pouze Googlem certifikované agentury a fotografové. Přestože se ceny za tyto služby pohybují od 5.000,- nahoru, vzhledem k tomu, že si Vaši firmu může prohlédnout takřka kdokoliv, kdo má přístup k počítači, tabletu či k telefonu a jedná se tedy o solidní propagaci, je vcelku přijatelná.


Pokud tedy máte firmu a přemýšlíte nad propagací, vykašlete se na billboardy a letáčky, které již dneska všichni přehlíží, najděte si licencovanou firmu, která Vám tyto služby poskytne a kupředu do budoucnosti!

Autor: Redakce
Komentáře: