Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

zot475u0rb.jpg
zdroj: Flickr.com, 29. 07. 2014

Dovolená u moře skončila smrtí! Do muže udeřil na pláži blesk!

Představte si to – příjemné slunečné počasí, písek pod nohama, zvuky vln – najednou záblesk, rána a z perfektní dovolené na pláži se najednou stala noční můra! Jak CNN informovala, na jedné z pláží v Los Angeles z ničeho nic udeřil blesk. Výsledkem bylo jedno úmrtí a několik zraněných.


Blesk udeřil na pláži Venice Beach v neděli. Předpověď slibovala, že bude slunečno, a tak byl blesk naprosto neočekáván! Všichni rekreanti, kteří si užívali teplého dne, se v panice rozběhli ven z vody. Jeden člověk zemřel a přes deset jich bylo zraněných. 
„Nikdy jsem nic podobného v Los Angeles neviděla! Nezažila jsem, aby blesk udeřil tak blízko k moři,“ řekla pro CNN tamní plavčice.


„Z ničeho nic jsem viděl velký záblesk na obloze. Najednou mě něco udeřilo do týla a projelo to celým mým tělem, až jsem upadl,“ vypráví s hrůzou v očích rekreant, který vyvázl bez zranění, pro CNN.


Blesk udeřil na pláž a zároveň do vody okolo 14:15 hod. tamního času, což je zrovna doba, kdy je pláž plná lidí. Blesk udeřil do 12 osob, z toho jeden 20letý mladík podlehl na místě. Příčina smrti mladíka však zatím není známa. Mohl se totiž dle zpravodajské televize například utopit nebo být ušlapán vyděšených lidí, kteří utíkali z vody a pláže. Do nemocnice bylo převezeno 8 osob, z nichž jsou dva v kritickém stavu.

Autor: Redakce
Komentáře: