Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

aa4zw9h58o.jpg
zdroj: Flickr.com, 25. 07. 2014

Tak to je trapas! Svému otci poslala nechtěně své nahé fotky! Jak reagoval?

Tak toto Američanka Nyjah opravdu přepískla! Jako spousta jiných, i ona podlehla novému trendu 21. století - zasílaní nahých fotek svým zájemcům o nezávazný vztah či sex. Nicméně Nyjah místo svému "ctiteli" zaslala omylem svou nahou fotografii z koupelny svému vlastnímu otci! Navíc se o vše ještě podělila s nejen kamarády na sociální síti.


Mladá Američanka je na Twitteru od roku 2009. Za tu dobu však nikdy takový trapas nemusela řešit! Fotka, kterou na svůj profil pověsila, pobavila lidi z celého světa! Na Twitter totiž přidala printscreen smsky s reakcí svého otce, kterému nedopatřením poslala své fotky.


"Opravdu si to chtěla poslat mi? Hned mi zavolej! Myslíš to jako vážně? Toto je náplň tvého studia?," reagoval rozhořčený otec. Nyjah, která má na sociální síti profil pod nickem nyyy nyyy se s tím dlouho nepárala. Po tom, co zjistila svou chybu, požádala o pomoc své odběratele právě na Twitteru. 


"OMG, jak mohu vymazat sms-ku, kterou jsem už poslala?," napsala sexu chtivá nymfomanka. Vyžehlit svůj "průšvih" však už nedokázala! Přesto, že se dostala do pekelné situace neztrácela smysl pro humor. "Nemůžu se přestat smát, ale když se konečně setkám s otcem, smích mě určitě přejde," dodala Nyjah.


Za pár dní od tohoto trapasu jí na Twitteru a Instagramu přibyly tisíce nových odběratelů? Zřejmě si chtějí posílat nějaké ty pikantní fotečky...

Autor: Redakce
Komentáře: