Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

8zf6uwnox8.jpg
zdroj: Flickr.com, 21. 07. 2014

Toto jste určitě o penisu vašeho protějšku nevěděly!

Název penis je latinského původu a označuje ocas. Muži mu ale říkají jmény mnohem láskyplnějšími, protože to je jejich chlouba a projev mužství. Podívej se s námi na šílená fakta o mužském přirození, která neznají ani sami jejich vlastníci.

Muž pyšnící se nejdelším penisem na světě má svoji chloubu dlouhou neskutečných 41 centimetrů při erekci. Zato nejmenší mužský penis měří 1,15 centimetrů. V průměru měří penis muže v klidu 6,35 centimetrů, při erekci pak 15,26. Češi prý mají v kalhotách průměr 15 čísel. O něco lépe jsou na tom Francouzi, ale daleko za nimi pokulhávají Japonci s 13 centimetry. Američané jsou na tom prý ještě o fous hůř. Velikost a tvar mužova penisu jsou dědičné. Takže pokud není spokojen s jeho délkou, má si to jít vyřídit za svým otcem a pěkně mu vynadat.

Jaká jsou šílená fakta o penisu a proč na něm muži pořád tak lpí?

Muž za celý svůj život vyprodukuje až 65 litrů semene. Možná se vám na první pohled zdá, že toto číslo je moc velké, ale až 54 % mužů uvádí, že onanují denně, takže časem se množství jejich ejakulátu pěkně nastřádá. Za celý svůj život zažije muž 7200 ejakulací, přičemž 2000 z toho je při masturbaci. A jeho ejakulát vystřelí z penisu až neskutečnou rychlostí 45 km za hodinu. Přibližně vyprodukuje najednou dvě malé čajové lžičky semena obsahující 14 kalorií.Brazilci jsou na špici, co se týče kvantity sexuálního styku. Na opačném konci žebříčku jsou Japonci. Ani my Češi nemusíme zoufat, zaujímáme v Evropě čtvrtou pozici. Ale všem žebříčkům se vymyká sultán žijící v 17. století, který holdoval sexu dennodenně. Dokázal za svůj život zplodit 888 dětí, z toho 540 synů. Jejich jména si ani nemohl pamatovat. Možná to mohlo být tím, že muži nemají svoji chloubu skoro vůbec pod kontrolou. Nedokážou ho ovládat. Je napojen na autonomní nervový systém, který ovládá například tlukot srdce nebo krevní tlak. Místo toho, aby muži svoji chloubu ovládali, tak spíš ona ovládá je.

Penis sice nemá žádné kosti a klouby, přesto se s ním ale musí zacházet velice opatrně. Může dojít k jeho obrácení naruby, kdy se penis odtrhne od kůže pod stydkou sponu nebo do šourku. Takto postižený muž musí okamžitě zavolat lékaře. A všechny penisy jsou nakloněny alespoň mírně na jednu stranu. Proto, když o někom prohlásíte, že je to levák nebo pravák, vaše mínění může mít i hlubší smysl.

A šílenosti na konec! Jeden australský kmen Walibri si místo potřesu rukou třese na pozdrav penisy. Začátkem 17. století objevil doktor Wecker mrtvolu muže, který měl dva penisy. Tato abnormalita se prý objevila u dalších osmi mužů, erekce je však schopen jenom jeden z dvojice.
Autor: Redakce
Komentáře: