Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

g550grw5v8.jpg
zdroj: FOTO: Petr Weigl / Axe, 21. 07. 2014

Herečka Sandra Nováková se opět svlékala. Podívejte se na její sexy tělo!

Známá a sexy herečka Sandra Nováková, kterou znáte kromě z jiných českých filmů také ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, ukázala opět svá ňadra! Tentokrát kvůli focení pro pánský časopis. Na fotkách pózovala se známou značkou deodorantů, které prý pomáhají mužskému pohlaví zapůsobit na ženy.

 

Focení této žhavé kampaně se zhostil módní fotograf Petr Weigl. Před jeho objektivem se již objevila řada osobností českého showbusinessu jako je zpěvačka Monika Bagárová, moderátorka Emma Smetana, zpěvačka Iva Frühlingová nebo Miss České republiky Zuzana Jandová.
S Petrem Weiglem Sandra Nováková již v minulosti fotila a proto mu také věří. Obzvláště mu věří, když se jedná o nahé fotky, kde je prý důvěra dle herečky zásadní. Její sex křivky jste mohli vidět již například ve filmových snímcích jako Veni, vidi, vici, Zakázaný člověk či ve filmu Pusinky. 


„Možná se to nezdá, ale i přesto, že si lidé myslí, že nahé fotky dělám běžně, není to pravda. Jde o fotky, které jsou často vytažené z filmů, kde to patřilo k roli. Co se týče nahého focení, jsem velice stydlivá a pokud by nešlo o značku, jejíž reklamy mě dlouhodobě baví, a za objektivem by nestál Petr, určitě bych do toho nešla,“ prozradila o svém pikantním focení herečka.

Autor: Redakce
Komentáře: