Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

hpinj84ea8.jpg
zdroj: DailyMail, 02. 07. 2014

Otevřená zpověď společnice, která spala s 10 tisíci muži!

Přiznání, na které by zřejmě neměla kuráž většina prostitutek světa. Šestatřicetiletá Gwyneth Montenegro spala s 10.091 muži, brala kokain, sprchovala se pravým francouzským šampaňským a vyhazovala desítky tisíců dolarů za nová auta a oblečení. Gwyneth toto vše a ještě více zažila přesto, že byla vychovávána v hluboké křesťanské víře.


Na vrcholu své kariéry elitní společnice vydělávala 500 až 1000 dolarů (10.000 - 20.000,- Kč) za hodinu! Její život provázely drogové a alkoholické excesy a sexuální orgie. Pracovala po celé Austrálii a díky své práci se dostala i do exotických destinací.


Přestože během svého života zažila skutečný luxus a o peníze vážně neměla nouzi, kdyby se mohla vrátit zpět, vybrala by si prý zcela jiný život! Gwyneth ve své knize "10 000 mužů", která obsahuje spoustu přiznání, otevřeně píše i o tom, jak jí v 18-ti letech hromadně znásilnili. 


Rodačka z Melbourne se narodila do hluboce věřící rodiny a chtěla čekat na toho pravého. No s nízkým sebevědomím a touhou po penězích se její život vybral tak trochu jinou cestou.


"V 19-ti jsem to poprvé vyzkoušela. Za jednu noc jsem dostala tisíc eur a zvedlo mi to sebevědomí. Moje "kariéra" pokračovala opravdu rychle," přiznává v knize. Pracovat však musela pod jinými jmény, aby ochránila svou 77-letou matku.


První zkušenost s kokainem zažila ve 20-ti letech. A co si pomyslela? "Wow, to je cool!" Pokud by však měla věnovat odkaz těm holkám, které by si podobnou práci chtěli jen vyzkoušet, aby si rychle vydělaly, zněl by jasně: "Nevíte, jak rychle se do toho dostanete. A ihned, jak se do toho dostanete, jde to s vámi a nevíte se toho zbavit. Peníze jsou jako droga."


Z eskortního průmyslu se dostala ven až po autonehodě. "Měla jsem těžké poranění krční páteře, modřiny, ale naštěstí nic vážného. Byl to pro mě budíček."


"K rodičům jsem měla velmi blízko a tvrdila jsem jim, že jsem modelka. Bylo to pro mě opravdu těžké. Naštěstí, po tom, co jsem jim odhalila pravdu, mě neodsoudili. Dostala jsem jen podporu," přiznává se na závěr dnes již šťastná Gwyneth.

Autor: Redakce
Komentáře: