Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

blyrilg5it.jpg
zdroj: womansday.com.au, 30. 06. 2014

Neuvěřitelné! Má 19 let, 5 dětí a stala se Matkou roku!

Brisbanská kráska Emma Gospell se zcela liší od svých vrstevnic. Stala se mámou příliš brzy. Jak však sama říká, vybrala si to a je to ta nejúžasnější věc, která se jí v životě mohla stát. Její příběh začal, když měla 17 let. Začala chodit s chlapcem jménem Brendon. V té době procházela jeho rodina těžkým obdobím, protože jim zemřela máma. Brendon měl 4 sourozence a Emma nesnesla pohled na osamocené děti a na to, že by mohl každý z nich žít odděleně. Rozhodla se tedy, že si je všechny adoptuje.

 

Emma o dva roky později otěhotněla a ke 4 adoptovaným dětem tak přibyla holčička, kterou pojmenovali Elleigha May."Brandonová máma se jmenovala Ellen, ale my jsme ji často nazývali pouze Elle. Já měla neteř se jménem May, která zemřela na syndrom náhlého úmrtí kojence. Rozhodli jsme se proto s Brandonem, že naše dcerka bude nosit jejich jména," vysvětlila se soucitem v hlase Emma. Odvážná mladá žena se toho, že má na starost 5 dětí, nebojí. Je totiž příliš šťastná na to, aby se musela něčeho bát. Stejně nadšené jsou i adoptované děti.


Emma vyrostla podle slov jejího blízkého okolí velmi rychle. Své rychlé vyspělosti vděčí především tomu, že přijala výzvu stát se mladou maminkou. "Já jsem rozhodně překvapená sama ze sebe." 


Přijetí této role však znamenalo, že se vzdá tradičních párty, diskoték a všech strastí dospívajících dívek. Sama však tvrdí, že nic neztratila a děti jí dávají více, než si mohla myslet: "Roztomilé úsměvy, myšlenky, pohledy, když spinká." Komu vděčí za to, že se z ní stala úspěšná maminka? "Všechno, co vím, jsem se naučila od mé maminky," přiznává Emma. 


Co na to všechno říká její přítel Brendon? "Emma je úžasná přítelkyně, lepší jsem si nemohl už ani přát. Jsem si jistý, že máma by byla zcela ohromena tím, co jsme udělali. "

 

A jaký je recept na rodičovství dle Emmy? Emma říká, že být rodičem znamená dávat dětem příklad. Její rada pro maminky zní: "Nebojte se malých věcí!" Vítězka ocenění "Matka roku"dodává, že bez lásky a podpory Brendona by to určitě nezvládla. Oba sní o pohádkové svatbě, ale zatím na ni nemají dostatek peněz, neboť děti pro ně oba zůstávají na prvním místě. Myslí si však, že určitě do třicítky ještě nějaké přibude. Pokud má v sobě tolik lásky, musí s ní něco udělat, a kdo může lásku potřebovat více jako děti?Autor: Redakce
Komentáře: