Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

blmyd28g9g.jpg
zdroj: ivetanaposledy.cz, 30. 06. 2014

Podívejte se na definitivně poslední videoklip Ivety Bartošové! Stane se skladba hitem?

Neuvěřitelné! Iveta Bartošová je dva měsíce po tragické smrti a přesto "vydala" své poslední CD a dokonce ve čtvrtek byl veřejnosti představen také její nový videoklip. Ne, nejsme pod vlivem žádných omamných látek! Je to opravdu tak!


Poslední CD Ivety Bartošové s názvem "Iveta Naposledy", které vydal producent Jarek Šimek, je již na pultech a přesně týden na to byl veřejnosti představen také videoklip k písničce "Chci s tebou vzlétnout", který je však již zcela jistě poslední.


Premiéra videoklipu, na němž Šimek spolupracoval se slovenským režisérem Františkem Stružákem, proběhla v jednom pražském klubu za účasti Ivetiných blízkých spolupracovníků a Ivetiných fanoušků.


„Tahle poslední tečka za kariérou Ivety jako zpěvačky si vyžadovala opravdu speciální přístup. Asi nejlevnější by bylo sesbírat pár fotek a jako podklad dát písničku, ale to by si Iveta nikdy nezasloužila. Investoval jsem do klipu skutečně hodně peněz, abych své kamarádce vzdal opravdovou poctu jak cédéčkem, tak videoklipem,“ říká o klipu Jarek Šimek.


Krom toho, že jsou v klipu záběry létající holubice, sfouknuté svíčky, létajících lampiónů štěstí či překrásné přírody, podařilo se tvůrci do obrazu velmi zvláštním způsobem zakomponovat i spontánní pietní místo, které fanoušci utvořili po smrti Bartošové před jejím domem v Uhříněvsi.


„Iveta tuto píseň milovala a těšila se, že ji představí fanouškům. Proto jsem se rozhodl, že právě na tuto písničku vznikne videoklip, který jsem udělal na počest Ivety. Ten klip je pocta Ivetě Bartošové a jejím nejbližším,“ dodal Šimek.


Nyní můžete celý videoklip ohodnotit sami níže...Autor: Redakce
Komentáře: