Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

iqp1z2o49q.jpg
zdroj: Facebook.com, 29. 06. 2014

5 druhů lidí, které byste měli z Facebooku hned teď vymazat!

Důvodem existence největší sociální sítě Facebook.com není rozhodně o soutěžení! Rozhodně neexistuje z toho důvodu, abyste soutěžili kdo máte více přátel. Také nefunguje to, že čím více přátel máte, tím větší dojem uděláte na dalších ... Nastavte si své konto tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Mějte však na Facebooku z kamarádů jen lidi, které znáte i ve skutečnosti, radí odborníci.


My Vám však nyní přinášíme 5 druhů lidí, které byste měli, pokud je mezi přáteli máte, teď hned vymazat!


BÝVALÁ / BÝVALÝ 

Máme tendenci i po rozchodu sledovat, co se děje na nástěnce bývalých partnerů. Důvody bývají různé. Nedokážeme se s rozchodem vyrovnat, partnera chceme získat zpět, namlouváme si, že zůstat dobrými přáteli, bude rozumné. Někdy to opravdu nejde!


Podle průzkumu Univerzity v Edinburghu, až 64 procent uživatelů Facebooku, má mezi přáteli ex-partnery či ex-partnerky. Nedělejte to! Odstřihněte se, vymažte je a začněte znovu!


"PÓZEŘI"

Vždy mají perfektní profilovou fotku. Na každé další vypadají téměř dokonale. Nikdy je neuvidíte v situaci, která by z nich udělala obyčejného člověka. "Pózeři", kteří díky Facebooku nežijí skutečný život, si jen užívají život v bublině!


Zveřejňují fotky z párty, z dovolených, na které si vy šetříte i tři roky, setkávají se s váženými a známými osobnostmi a každý svůj krok zveřejní online. Zatímco oni se cítí fajn, vy už se tak cítit nemusíte. Pocit méněcennosti se dříve či později určitě dostaví. A to nechcete! Naopak, pokud je máte mezi přáteli z důvodu Vaší samotné motivace, pak je to OK.


MARK ZUCKERBERG

Pokud jste měli to štěstí a před lety vám přátelství potvrdil, tak si toho skutečného mezi přáteli nechte.  


Zuckerberg je však v tomto případě člověk, který tráví na sociální síti všechen svůj čas (možná víc, než samotný zakladatel) a od nudy dokáže postovat cokoliv ... Opravdu cokoliv! 


Když vám pošesté posílá žádost, abyste si s ním zahráli nějakou stupidní hru, je nejvyšší čas odstranit ho! 


PŘÍTEL NEBO JEN KOLEGA?

Během pracovní doby si dokážete lézt pěkně na nervy, ale na Facebooku jste kamarádi ... Jaký k tomu máte důvod? 


"FOODSTAGRAMMER" 

Další slovo, které se pomalu, ale jistě zabydluje na poli sociálních sítí... Podobně jako "lajkovat" nebo "postovat". Foodstagrammer je člověk, který vše, co sní a vypije, předtím vyfotí a hodí to na svou nástěnku.


Nezapomene použít jeden z filtrů na Instagram, aby foto vypadalo co nejlépe a jídlo co nejbarevnější. Určitě takové znáte i vy ... A Vás snad zajímá, co dotyčný zrovna svačí nebo obědvá?? 

Autor: Redakce
Komentáře: