Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

97x6t90zrl.jpg
zdroj: Facebook.com, 27. 06. 2014

Matka s paterčaty zažívá stále více útoků, kvůli podpoře své rodiny!

Alexandra Kiňová je první v Česku, která porodila konkrétně 2. června 2013 paterčata. Zájem o tuto ojedinělou událost vzrostl a udělal své. Od začátku až do této chvíle se musí stranit nejrůznějším názorům na její osobu, kde ostatní nedávají v potaz nic jiného, než srovnání s jí a druhých. Paterčata nemá každý a tak jsou lidé naopak pobouřeni, než aby chápali jaká je skutečnost.

 

Názory mnohých se ihned rozstřelili do dvou směrů. Jedni provokují s jejich nedotknutelností na různých často nereálných faktorech a druzí poukazují na nepřizpůsobivé skupiny, které pomocí vytváření až nadpočetných rodin okrádají na sociálních dávkách ostatní, co by si to zasloužili právem.

Situace ze strany matky, Alexandry Kiňové se nijak zvláštně nezměnila a i dosud, až do této chvíle netrvala na zveřejnění svých dětí. Vše se změnilo a teď už je názoru opačného. Jako první se ukázali i s přítelem v televizi, kde to dopadlo naštěstí v pořádku a větší obavy jdou stranou.

 

Pečovatelky rodina už moc nepotřebuje, a proto jim pomáhají už jen při úklidech. Řekla Kiňová - „Je to těžké na psychiku, pečovatelky nám s dětmi pomáhaly jen do osmého měsíce. Zůstali jsme na to s přítelem sami, ale pomáhá nám moje máma. Jinak bych to nezvládla.“

Matka v současné době rozhodně nezažívá žádné maminkovské pré, jelikož se selským rozumem může situace jednoduše krátit pěti. To je přesně to, co ostatní nechápou a dávají přednost tomu nejjednoduššímu, co se jim svým pomalým vnímáním vybaví. Naivitu spojenou se závistí na dění kolem matky od počáteční chvíle.

Autor: Redakce
Komentáře: