Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

1e59cjffkn.jpg
zdroj: jfrichard.ca, 24. 06. 2014

Podívejte se na extrémně dojemnou žádost o ruku v kině, která i vás dojme!

Plánujete žádost o ruku? A fakt chcete, aby to bylo něco? Tak moc „něco“, aby se o tom psalo v novinách a holky u toho hromadně vlhly? Inspirujte se tímhle borcem, který žádost o ruku pojal vskutku velkolepě...


Rozumějte. Klekat si na koleno někde v soukromí je už v dnešní době nuda. Je to pasé, všichni už to znají a každý to aspoň jednou viděl v nějakým tom dojáku. Když ale svoji holku nalákáte do kina, kde z toho uděláte show nejen pro ni, ale i pro veškeré diváctvo v publiku i rodinu vaší vyvolené, vcelku zaručeně se nemusíte bát toho, že by řekla ne. Něco takového by si totiž nejspíš nedovolila. Tedy pokud je slušně vychovaná a má v sobě aspoň trochu té romantické holky.


Pokud vám video nestačilo, berte následující řádky jako návod: vezměte loutky. Potřebujete minimálně dvě, ale třeba můžete přibrat ještě nějaké další, jako křoví, chci říct maminku s tatínkem. Pak nechte tyhle loutky, aby sehrály váš příběh. Od prvního seznámení, přes všechny vaše krize a rozchody (o těch se zmiňte raději okrajově), ale hlavně vypíchněte to, že jste se k sobě vždycky vrátili. A nezapomeňte dodat, jak je skvělá, protože to holky žerou.


No a pak už se jen domluvte s vedením kina, aby vám dovolili váš soukromý slaďáček pustit a zařiďte, aby v tom kině fakt seděla. 


Autor: Redakce
Komentáře: