Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

xryzh2k5xo.jpg
zdroj: Video: eXtra.cz | Foto: Youtube.com, 27. 05. 2014

Jak zvýšit sledovanost filmu Bony a klid 2? Stačí k tomu Fuka a balík peněz! Podívejte se na video, které ukazuje předávání úplatku!

Film Bony a klid 2, že je sledovatelný? Ale kdéže! Vždyť i na Česko-Slovenské filmové databázi má film pouze 25% a lidé jej hodnotí jako "odpad"! Ale jak je tedy možné, že filmový recenzent dal filmu až 70% a dokonce jej poměrně kladně ohodnotil? 


Portál eXtra.cz před malou chvíli exkluzivně zveřejnil ten pravý důvod! Dostalo se jim totiž do rukou velmi zajímavé video, které největšímu online magazínu poslal majitel kamery, který nechal auto na volnoběh a odběhl si pro něco do domu. Během tohoto odskoku najednou přijel jeden z producentů filmu a filmový kritik František Fuka, který si od něj přebírá v kufru pěknou sumu peněz.


Oba jsou očividně při předávání a přebírání pěkně nervózní, protože se nespočetněkrát rozhlíží a ohlíží, aby je náhodou někdo neviděl a nevyšla tak pravda najevo. S touto kamerou v autě však zřejmě nepočítali a nechali se tak hezky natočit. 


Autor: Redakce
Komentáře: