Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

cfx79bo26r.jpg
zdroj: Youtube.com, 07. 05. 2014

Šokující video! Dívka nahrála na YouTube video, kde jí provádějí potrat!

Odpůrci potratů pozor! Na toto video se nekoukejte, ale pokud se přesto podíváte, varovali jsme Vás a je to na Vaši vlastní zodpovědnost!


Pětadvacetiletá američanka Emily Letts šokuje svým videem, které nahrála na YouTube, celý svět! Odhodlala se totiž k vážnému kroku - potratu. Vše natočila a nahrála na největší server s videi. 


„Chtěla jsem, aby se ženy tolik nebály a viděly, že jde o běžný zákrok,“ řekla serveru cosmopolitan.com Emily, která pracuje jako poradkyně v Chery Hill Women´s Center v New Jersey. Dále prozradila, že by chtěla toto video použít jako instruktáž pro ženy, které přijdou do centra požádat o přerušení těhotenství.


Celý zákrok probíhá v lokální anestezii a pacientka je při vědomí. „Mohla jsem sice spolknout potratovou pilulku, protože jsem byla v prvním trimestru, ale chtěla jsem ukázat ženám svůj příběh,“ uvedla Emily. 


„To je můj příběh. Je to pouze můj příběh. Nechci předstírat, že jsem něco víc, nebo něco míň. Nechci mluvit za všechny v tomto citlivém tématu a respektuji názory ostatních, pokud vás do ničeho nenutí,“ uzavírá tato žena svůj příběh.Autor: Redakce
Komentáře: