Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

oqw6y33wx0.jpg
zdroj: Facebook.com, 07. 05. 2014

Muži prozradili polohu, jak nejlépe zacházet s jejich nejcitlivějším místem: Z tohoto jsou pánové hotoví!

Nejcitlivější místo na mužské pýše se nachází na okraji žaludu. I když to vypadá jednoduše, muži se podělili o to, jak s ním zacházet, abyste ho dostali do sedmého nebe! Ačkoli mužské pohlaví potřebuje k dosažení vyvrcholení mnohem méně, než žena, to neznamená, že si vystačí s jednoduchými a nacvičenými triky žen. 


Muži jsou v intimní oblasti stále více náročnější a sami nejlépe vědí, co na nich funguje. V průměru mají objemnější portfolio partnerek než je tomu v případě žen, a také díky tomu alespoň víme triky nadprůměrné milenky!


Martin (34): "Když je žena rafinovaná a zkouší osobité triky zapojit do sexuálního života, je to to nejvíc, co si muž může přát. Strašně mám rád, když ležím na zádech a žena si rozkročmo sedne na mě. Prohne se, líbáme se a ona nadzvedne pánev tak, že svým pysky a klitorisem jemně dráždí špičku žaludu. Tato provokace z její strany je lepší než jakákoliv předehra a v tom momentě se nevím nikdy dočkat, až budu v ní."


Jakub (29): "Miluju, když mi partnerka dělá orál, ale takovým provokativním způsobem. Techniku ​​hlubokého hrdla nahradila tak, že se moje špička žaludu dotýká vnitřní strany její tváře a naráží do nich. Když se to střídá s něžným kroužením špičky jejího jazyka se špičkou mého žaludu, je to pocit k nezaplacení. Nejvíce si to dokážu vychutnat."


Richard (40): "V posteli jsem měl žen víc, než dost a vždycky jsem rád, když mě nějaká překvapí. Pro některé je orální sex nutností, pro jiné samozřejmostí. Nikdy však potěšením. Jednou jsem zažil jednu nevinnou panenku, která byla ale přesným ztělesněním tiché vody, která břehy mele. Orálně laskání špičky střídala s laskáním hráze. Sání je výborný způsob a když to dělá žena jednou slabší a jindy přitvrdí, je to šíleně dobré."

Autor: Redakce
Komentáře: