Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

fnkwunuh9c.jpg
zdroj: Youtube.com, 06. 05. 2014

Stále nevíte, koho volit? ČSSD Vám ve svém "buranském" předvolebním klipu slibuje sex na pracovišti!

Volby se nám kvapem blíží a naše české strany, jako před každými volbami, se snaží zaujmout a očividně oslovit co nejvíce lidí. Vymýšlejí proto různé šokující, skandální a diskuze vyvolávající předvolební spoty. 

Mladí sociální demokraté, kteří velmi úzce spolupracují s levicovou ČSSD vytvořili velmi skandální video a slibují svým voličům sex na pracovišti! K tomu nám hlas pod obrazem tklivě vypráví o tom, že sex na pracovišti je docela příjemná a úžasná věc, ale bohužel si ji málokdo užije, jelikož u nás panuje podle ČSSD velká nezaměstnanost. 

Proto by tedy chtěla tato strana dát práci všem nezaměstnaným, aby si mohli v práci dopřávat spousta sexu a zjevně tedy i podvádět své partnery či partnerky ba dokonce manžely či manželky.

Zřejmě spoléhají na to, že většina důchodců, kteří tuto stranu kvůli vyšším důchodům o 100,- Kč volí, nemají internet nebo internetu nerozumí natolik, aby se k nim tento spot dostal. Zapomínají však, že vnoučata jim zcela ráda klip najde a ukáže. Můžeme čekat rapidní pokles voličů levicové strany ČSSD kvůli tomuto skandálnímu klipu?

Autor: Redakce
Komentáře: