Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

9jn5r69i3s.jpg
zdroj: Foto: Facebook.com, 06. 05. 2014

Z toho až mrazí! Poslechněte si poslední song, který nahrála Iveta Bartošová před svou smrtí! Jedná se o vzkaz!

"Z toho až mrazí!" - Taková byla naše reakce, když jsme slyšeli poslední nahrávku, kterou nazpívala Iveta Bartošová před svou smrtí! Mělo se jednat o společný song se zpěvákem Mattem Pardusem, který právě tuto nahrávku, v den její smrti, zveřejnil.

"Nebudu lhát, už jsem unavená. Stejně stane se, co má se stát a já se už jen můžu smát. Tohle nepochopíš, dokud nebudeš sám, stejně tak jak já. A to jsem ti taky chtěla říct," to je text písně, kterou Pardus na internetovém portálu youtube.com zveřejnil.


Komu jsou tato slova určená a proč Iveta spáchala sebevraždu se již zřejmě nikdy nedozvíme. Možností důvodů jsou různé, ale jedno je jisté -  policie dosud nevyloučila, zda Iveta Bartošová měla v těle při sebevraždě alkohol či léky.


Její manžel Josef Rychtář tvrdí, že do poslední chvíle byla šťastná, že se milovali a že netušil, co se může stát. Dle textu to však vypadá, že nás Pepa tak trochu tahá za nos... Dokonce i konec nahrávky nezní, že by Iveta byla zrovna spokojená a šťastná: "Tohle nepochopíš, dokud nebudeš sám, stejně tak jak já. A to jsem ti taky chtěla říct."


Autor: Redakce
Komentáře: