Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

l99xz9rifn.jpg
zdroj: Foto: Facebook.com, 05. 05. 2014

Leo Beránek je údajně propuštěn!

Prasák z hotelu Paradise, agresor a postrach všech rautů Leo Beránek, na kterých rád močí před novináři je údajně propuštěn! Leo skončil minulý rok kvůli rvačkám a ublížení na zdraví ve vězení a měl si odpykat trest po dobu jednoho roku. Byl však propuštěn po několika měsících za dobré chování.


Než tehdy nastoupil, zřejmě chtěl, aby se jeho "fanoušci" pomstili a napsal na svůj facebookový profil tento vzkaz, kde mimo jiné uráží své dva "konkurenty":


"Spoustu z Vás zajímal důvod mého trestu odnětí svobody a tak si myslím, že si všichni zasloužíte pravdivou odpověď, neskreslenou bulvárem a podomnýma sračkama. Důvod není předávání anticen v Roxy a už vůbec ne napadení veřejného činitele, jak uváděla média. Pravý důvod mého trestu je ten, že jsem byl obviněn z toho, že jsem fyzicky napadnul Štěpána ( STEWE ) Bártu a způsobil mu tak oděrku pod okem, která nebyla ani uznaná za ublížení na zdraví, ale jako pouhý přečin opakovaného výtržnictví na veřejnosti :)) Zkrátka kdo nezná Štěpána ( STEWE ) Bártu, je to tvrdý undergroundový Pražský raper, který se rozplakal u soudu kvuli oděrce pod okem. Narozdíl od jeho teplého kamaráda, jmenovitě Milan ( MALÝ MAN ) Kumpoldt, se STEWE alespoň k soudu dostavil vyplakat, zatímco MALÝ MAN pouze volal Policii České Republiky a byl schovanej v backstagy, odůvodnil absenci u soudu tím, že se bojí o své zdraví a zdraví své rodiny. Taková je pravda a tohle je ta Vaše Česká ''Rapová'' scéna !!!"


Předpokládáme však, že Beránek na svobodě nebude dlouho, protože se bude chtít zřejmě pomstít lidem, kteří ho zřejmě dle jeho slov "napráskali". Přeci jen se člověk za pár měsíců ve vězení nemůže změnit z "agresivního chuligána" na hodného kamaráda. Nebo se snad dočkáme dalšího "drsňáckého" uši-rvoucího songu, který jim bude věnovat?!


Leo se však své propuštění snaží udržet před svými fanoušky v tajnosti. Na svém oficiálním "Fan facebook profilu" není o jeho propuštění ani zmínka, to jestli se bude věnovat dále "hudbě" je tedy záhadou, na kterou najdeme odpověď během následujících týdnů. 

Autor: Redakce
Komentáře: