Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

0fhm0bxmz4.jpg
zdroj: Foto: Facebook.com, 04. 05. 2014

Rychtář si sebevraždou Ivety přijde na pěkný balík peněz!

Josef Rychtář, manžel zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové udělal velmi ušlechtilý čin! Veřejně prohlásil, že se zřekne domu v Uhříněvsi, přenechá ho Arturovi a že se odstěhuje zpátky do domu v Říčanech, kde bydlí i jeho, ne zrovna moc z této zprávy nadšená, exmanželka Darina. 


Zřejmě však zapomněl dodat několik dalších faktů jako například ten, že na domě je dluh ve výši 1 400 000,- Kč. 


Rychtář však nepřijde vůbec zkrátka a naopak v budoucnu dlouhou dobu´nebude muset vstávat z postele, aby si vydělal na živobytí. Ptáte se proč? Protože stále disponuje kontem, kde mu chodily veškeré příjmy Ivety Bartošové. Sama Iveta několikrát uvedla, že její finance má pod kontrolou její manžel a ona od něj dostává pouze tzv. kapesné. Rychtář má údajně konto, na které mu chodí veškeré tantiémy a pokud koncertovala i honoráře za vystoupení. Věřte, že se tady již jedná opravdu a pěknou sumu peněz a navíc po Ivetině smrti se tyto peníze několikrát znásobily, protože za každou odehranou písničku v rádiu, za jakýkoliv pořad v televizi, kde se Iveta objevila, jdou Rychtářovi na účet tisíce!


Vypadá to tedy na skutečně pohodový a zajištěný život! Bude sedět v domě své exmanželky Dariny a mnout si ruce, jak si to pěkně zařídil? Inu, podnikatel se pozná... A když bude nejhůř, je tady přeci ještě Zdeněk Macura. Pozve si novináře a mohou se psát řádky dalších "podnikavých příběhů". 

Autor: Redakce
Komentáře: