Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

9wecs2h92o.jpg
zdroj: Foto: Facebook.com, 04. 05. 2014

5 největších mýtů o ženském orgasmu!

Dokud při sexu Vaše partnerka nezačne křičet tak, že se rozdrnčí celý dům, nejste spokojen. A jste si jistý, že má opravdu orgasmus? Seznamte se s pěti největšími mýty o ženském orgasmu, které mezi muži kolují.


Od doby, kdy vědci existenci ženského orgasmu úplně popírali, již uběhla poněkud hodně dlouhá doba. O ženském orgasmu se píše všude a v různých souvislostech. Partneři analyzují, pátrají a experimentují ve snaze zintenzivnit její potěšení a prožitek.


Na druhou stranu však mezi námi stále koluje poměrně hojné množství mýtů o ženském orgasmu. Přečtěte si pět nejčastějších, které shromáždil server AskMen.com.


1. Ženy milují stimulaci G-bodu

Velmi oblíbený a nevykořenitelný mýtus. Mnoho mužů, kteří sami sebe považují za postelové supermany, se ještě v jednadvacátém století domnívá, že v ženské vagině je ukrytý zázračný bod.


Ten pak v podstatě stačí jen na chvíli zmáčknout – a výsledkem je orgasmus síly nadprůměrného uragánu. Princip je podobný, jako když rozsvítíte žárovku vypínačem.


V zuřivé honbě za zázračným bodem potom předehra připomíná spíše gynekologickou prohlídku. Sexuologové upozorňují, že přímá stimulace G-bodu je ve skutečnosti příjemná jen velmi malému procentu žen. U mnohých z nich probouzí spíše nutkání na močení, nebo dokonce bolest.


2. K dosažení orgasmu potřebuje žena zkušeného partnera

Honíte si tričko, že s vámi dosáhne orgasmu každá. Jste si ale jistý, že je to skutečně orgasmus? A že je to skutečně vaše zásluha?


Schopnost dosáhnout orgasmu totiž z valné části leží především na ženě. Pokud zná své tělo a rozumí mu, mohou se vaše schopnosti vejít na špendlíkovou hlavičku – a její orgasmus přesto  rozloží postel. A naopak, můžete být prosperující gigolo, jenže partnerku, která například trpí při sexu úzkostí, k orgasmu nikdy nepřivedete.


3. Vaginální orgasmus je nejlepší

Chcete srovnávat vaginální orgasmus a orgasmus způsobený drážděním klitorisu?


To je podobně smysluplné jako srovnávat jablka a pomeranče. Dobrá, není to úplně stejné, ale hodně podobné. Podobně, jak nelze říci, zda je lepší jablko, nebo pomeranč, jsou rovnocenné i oba dva typy orgasmů.


Mnoho žen má s dosažením vaginálního orgasmu potíže, a proto pro ně bůh vymyslel klitoris. Statistiky dokonce tvrdí, že třicet procent žen vaginální orgasmus nikdy nezažilo a jenom třetina z těch, které ho někdy zažily, ho prožívá pravidelně.


Z toho vyplývá, že máte velkou šanci, že budete chodit nebo si vezmete ženu, která vaginální orgasmus nikdy v životě neprožila a neprožije. Na druhou stranu i mnoho z těch, které ho dosáhnout dokážou, dává přednost dráždění klitorisu.


4. Sex bez orgasmu ženu nikdy neuspokojí

Vy to možná tak máte, ale vaše drahá polovička je na tom úplně naopak. Sex může být dobrý s orgasmem i bez něj. Pokud k němu navíc přidáte správnou dávku intimity a něžností, nikdy nemůžete prohrát.


Mnoho žen dokonce preferuje předehru před samotným sexem i orgasmem. Líbání, mazlení a objímání je pro ně zkrátka mnohem více uspokojivé. Pokud se tedy tentokrát dosažení orgasmu nepodařilo, vůbec to nemusí znamenat, že ji sex neuspokojil.


5. Ženy neejakulují

Ženy mohou ejakulovat a některé dokonce mnohem intenzivněji než většina mužů. Víme, že ženský ejakulát obsahuje některé substance totožné s mužským ejakulátem a je produkován "ženskou prostatou".


Ženy totiž mají žlázu, která je jakousi obdobou prostaty, čili mužské žlázy předstojné. Najdeme ji na přední straně pochvy, ejakulát vylučují dva drobné otvory, které se nacházejí hned vedle ústí močové trubice.  Ženská ejakulace se většinou dostavuje v důsledku přímé stimulace G-bodu, ale zkušenost s ní má jen menšina žen.

Autor: Redakce
Komentáře: