Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

gbnkm98ghr.jpg
zdroj: archiv, 29. 04. 2014

Bartošová napsala Rychtářovi dopis na rozloučenou. Víme, co v něm bylo!

Již je jasné, že Iveta Bartošová pod vlak nespadla. Pod vlak skočila záměrně a zřejmě sebevraždu dopředu plánovala.


Nešlo o žádné alkoholové opojení, nebyla pod prášky ani ji vlak nesrazil nešťastnou náhodou, jak lidé na sociálních sítích píší své domněnky. Zpěvačka byla již utrápená jak zdravotními problémy, tak i svým životem a smrt plánovala.


Bartošová využila chvíle, kdy Josef Rychtář nebyl doma. "Ráno jsme s tátou museli odjet na výslech do Říčan kvůli obvinění z té rvačky z koncertu ze Svitav. Táta šel vypovídat první a pak odjel domů. Přijel domů a našel doma dopis na rozloučenou," řekl Blesku syn Josefa Rychtáře Jan.  


"Iveta mu přála k narozeninám. Namalovala obraz a napsala mu, že se na něj bude dívat odjinud a že ho má ráda,“ dodal zničený Jan. Právě on je nejbližším spolupracovníkem svého otce Josefa a tedy i častým přítelem a ochráncem Ivety Bartošové.


Josef Rychtář nic k dopisu říct nechtěl! Naopak pochopitelně byl velmi agresivní a obvinil ze smrti zpěvačky "mediální hyeny". Ten byl dnes okolo 14:45 z Úhřiněvsi odvezen sanitkou, protože je na tom psychicky velmi zle! Čerstvou informací je, že byl Rychtář nakonec k ošetření odvezen do psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích.

Autor: Redakce
Komentáře: