Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

tfzv4qwqic.jpg
zdroj: Flickr.com, 04. 04. 2014

Polykáte sperma? Ne? Přečtěte si, proč byste měly!

Provozujete s Vaším miláčkem orální sex a dotáhnete jej až do konce? Ne? Děláte obrovskou chybu! Vědci pro Vás sestavili několik důvodů, proč byste to měla změnit!


Prvním důvodem je, že ejakulát omlazuje. Ano, opravdu! Pokud máte problémy s pletí, dá se využít jako pleťová maska, protože má prý blahodárné účinky jak zevnitř, tak zvenku. A teď ženy pozor! Nejedna londýnská klinika či kadeřníci nabízí "sperma" kůry pro zdravé a lesklé vlasy. Takže kromě na pleť můžete použít ejakulát svého miláčka také na své vlasyMálo kdo také ví, že sperma prodlužuje život (pozn. red. "Už víte proč se ženy dožívají vyššího věku?"). Obsahuje totiž látky, které zlepšují psychiku a to hormon štěstí serotonin a melanin. 


Navíc sperma Vašeho partnera lze skvěle použít jako hubnoucí prostředek! Semeno podle průzkumu podporuje trávicí ústrojí, takže budete po něm rychleji spalovat kalorie. Jedna dávka ejakulátu obsahuje pouze cca. 55 kalorií. Tak uvažte - Na co kupovat drahé a nefungující prostředky, když můžete udělat nejen radost svému milému, ale dokonce zhubnout?


Jde Vám o chuť ejakulátu? A co takhle ho ochutit? Naordinujte diety svému partnerovi! Měl by konzumovat hlavně hodně ovoce a zeleninu jako např. ananas, borůvky či mango. Ale pozor! Ať se vyhýbá kořeněným a tučným jídlům a hlavně - je důležité to, co konzumuje 48 hodin před samotným aktem! Dají se dokonce koupit tabletky, které semeno Vašeho partnera ochutí tak, že chutná jako jablko, meruňka či máta.


Tak co, změnila jste názor? Tak šup, šup! Překvapte dnes večer svého milého.

Autor: Redakce
Komentáře: