Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

pf900ihtdc.jpg
zdroj: Facebook.com | Youtube.com | archiv | Marcela Holsanová, 24. 04. 2014

V Českých Budějovicích proběhla na kolejích úchvatná Light show.

Konečně se Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch dočkal! Jen abyste pochopili, už dlouhou dobu totiž někdo spamuje bulvární média kvůli tomu, aby o Kazmovi něco napsala. Až velmi podezřele to vypadá, jak kdyby ty naprosto nezajímavé informace posílal přímo Kazma. Vypadá to totiž, že jeho „zábavná show“ na portálu stream.cz již nemá takovou sledovanost, jak by si všichni představovali. Stále se ptáte, proč nadpis nemá s tímto odstavcem nic společného? Představte si, že má!


Kazma totiž moderoval Light show, která se konala v úterý v areálu kolejí Jihočeské univerzity. My jsme sice o něm psát vůbec nechtěli, ale když už to moderoval a my máme charakter, řekli jsme si, že Vás i o moderátorovi budeme informovat a dopřejeme mu trochu slávy.


Ale teď zpátky k tématu. Show probíhala v rámci projektu Kolejroku.cz a nejen studenti si tuto akci velmi pochvalovali. Jak organizátoři na facebooku informují, „Light show je postavena na dechberoucí kombinaci světelných efektů z lamp instalovaných v kolejních pokojích a melodií známých skladeb.“


A je pravda, že bylo na co koukat! Následující video z Light show nám poskytla studentka Jihočeské univerzity Marcela Holsanová, která si akci velmi pochvalovala a nezapomněla samozřejmě také na hodnocení moderátora. „Kazma byl dobrej. Uměl dobře rozproudit atmosféru!,“ prozradila nadšená studentka.


No vidíš Kazmo, palec hore pro tebe!


Autor: Redakce
Komentáře: