Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

xrhk6jnj5a.jpg
zdroj: xman.idnes.cz | Karel Pešek, 23. 04. 2014

Jak získat zpět chuť na sex?

Váš sexuální život skomírá, partnerka je stále nervóznější a dožaduje se svých práv. Pro vás je však sex utrpením… spousta mužů tyto situace zná, ale lze vůbec chuť k sexu získat zpět?


Máme pro Vás dobrou zprávu: „LZE!!“ A dokonce poměrně jednoduše!


Pokud je vaším nejintenzivnějším pohybem dobíhání autobusu, když jedete do práce, nemůžete se divit, že je vaše libido pod bodem mrazu. Chcete-li získat svou sexuální touhu zpět, začněte víc sportovat. Výzkum z roku 2012 dokázal, že spolu se sportováním a váhovým úbytkem vzrůstá u mužů středního věku hladina testosteronu a s ní i chuť k sexu. Podle autorů výzkumu stačí dvě a půl hodiny cvičení týdně a za rok stoupne vaše hladina testosteronu o patnáct procent, zvýší se tak libido a sníží riziko erektilních dysfunkcí.


Další možností, jak povzbudit své sexuální chutě, je pití džusu z granátových jablek. Tvrdí to alespoň výzkum z roku 2012, který provedli na univerzitě v Edinburghu. Podle něj stačí pít denně sklenici tohoto džusu alespoň minimálně patnáct dnů a stanete se znovu nevyčerpatelným sexuálním ďáblem. I tento nápoj totiž dokáže zvýšit hladinu testosteronu, čímž vašemu libidu vstříkne adrenalinovou injekci. Navíc pozitivní vliv má i na ženy.


Můžete také vyzkoušet pískavici neboli řecké seno. Sušená a mletá je velmi podstatnou součástí orientální kuchyně a neobejde se bez ní například prakticky žádné indické jídlo. Jestliže bojujete s nedostatkem sexuální touhy, začleňte do svého pitného režimu právě odvar z pískavice. Vědci dokázali, že pokud budete pít extrakt dvakrát denně po dobu alespoň šesti týdnů, zvýší se vaše libido přibližně o čtvrtinu.


Postavte si na pracovní stůl partnerčinu fotografii a dívejte se na ni co nejčastěji. Výzkum z letošního roku, který provedli na Rutgers University, zjistil, že pokud se budete denně dívat na fotografii milované osoby minimálně třicet sekund, zvýší se ve vašem těle hladina dopaminu, a tím i vaše libido.


Velmi důležitý je spánek! Pokud se pořádně nevyspíte, nebude vám správně fungovat prakticky nic, ani sexuální apetit. Vědci totiž prokázali, že nedostatek spánku snižuje hladinu testosteronu. Podle autorů studie je jednou z nejčastějších příčin mizivého libida právě nedostatek spánku.


Tak pánové a také dámy… Přečíst ještě jednou, začít sportovat, pít džus z granátových jablek, postavit na stůl fotku druhé polovičky, řádně se vyspat a frrrr pod peřinu! :) 

Autor: Redakce
Komentáře: