Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

w7h3xm08t7.jpg
zdroj: Youtube.com, 22. 04. 2014

Světem se šíří nová velmi nebezpečná mánie! Dívky se svlékají, chlapci umírají! Proč?

Na sociálních sítích se objevila další hra, která má vyvolat řetězovou reakci mezi uživateli. Nejde však o žádnou lacinou zábavu. Jedná se o hru, která byla pojmenována NekNominate. Smyslem hry je, vypít co největší množství alkoholu a poté předvést nějakou hloupost. A hlavně se u této inteligentní zábavě natáčet a to celé nahrát na sociální síť. Účastnící po svém výstupu nominují své přátele, kteří mají jejich video dále překonávat.


Tato hra se rychle rozšířila během několika posledních týdnů po celém světě. Bohužel výsledkem někdy nesmyslných snah zaujmout, jsou už čtyři mrtví mladí muži. A to jsou pouze ti, o kterých se určitě ví, že tuto nesmyslnou zábavu také provozovali. Spekuluje se, že tato hra vznikla pravděpodobně v Austrálii, nebo snad v Británii. Nebezpečnost této hry je snad všem inteligentním lidem jasná. Pokud ne, důkazem o její stupiditě a velkému riziku ublížení si na zdraví, jsou právě mrtví mladí muži.


Nejprve zemřeli na otravu alkoholem dva mladíci z Irska, kterým bylo pouhých 19 a 21 let. Jen několik dní poté další dva muži z Velké Británie, kteří si namíchli smrtící drinky v podobě vína, whiskey, vodky a piva. My k našemu článku přikládáme video poněkud mírnějšího rázu. Ovšem znepokojující je samozřejmě také! V něm je zdokumentována devatenáctiletá dívka, která přijde do supermarketu, svlékne se do spodního prádla a vypije na ex plechovku piva. A pravděpodobně se jí to zdá hodně cool…


Profesor Michael Farrell z univerzity v australském New South Wales ovšem varuje: „Hlavní problém tkví v množství alkoholu a v tom, jak se pije. Obecně to vypadá, že účast ve hře by mohla život pěkně znepříjemnit. Je zde navíc v některých skupinách mladých lidí velký tlak na to, abyste hru hráli. Je to soutěž v pití až na doraz, které může skončit i otravou alkoholem. Tato hra by se neměla ani podporovat, ani propagovat.” Ovšem stránka Ban NekNomination, která se objevila na sociální síti už má více než 24 tisíc lajků. Tato šílená hra je oblíbená hlavně na Facebooku. Ale můžete se s ní setkat i na jiných místech, dokonce i na Twitteru a YouTube.


Autor: Redakce
Komentáře: