Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

x5iwgpxo1a.jpg
zdroj: facebook.com, 04. 04. 2014

Michael Schumacher se probudil! Německý magazín urazil legendu Formule 1!

"Zneuctili legendu!" "Chtějí na sebe zkrátka upoutat pozornost za každou cenu!" I takové reakce zaznívají ze strany fanoušků na adresu německého časopisu "Die Aktuelle". Ten totiž na titulní stránce svého posledního vydání uveřejnil usměvavou fotografii Michaela Schumachera (45) s jeho manželkou Corinnou a velkým titulkem: PROBUDIL SE!


Legendární jezdec Formule 1 přitom už čtvrt roku bojuje o život po pádu na lyžích na nemocničním lůžku a z umělého spánku se ho lékařům zatím nepodařilo přes veškerou snahu probudit. Schumacherův osud s napětím a obavami sleduje celý svět. Naděje na jeho uzdravení přitom den ode dne uhasíná..


Společnost Gong Verlag, která magazín vydává, odmítá, že chtěla Schumiho urazit. Titulek, který vyvolal tolik emocí, má nést odkaz k příběhům lidí, kteří se z kómatu dokázali v minulosti probudit. 


Příští týden to bude už sto dní od osudné nehody na lyžích, při níž se vážně zranil Michael Schumacher (45). Ten od svého pádu leží v umělém spánku v nemocnici v Grenoblu, odkud by se prý brzy mohl přestěhovat na specializovanou rehabilitační kliniku.

Autor: Redakce
Komentáře: